? Night Adventure ?

Prešporok, 24. jún 1741

Rakúska arcivojvodkyňa Mária Terézia, ťažko skúšaná náročnou vojnou proti Prusku o rakúske dedičstvo, stojí pred veľkou výzvou. Po ťažkých porážkach dokázala presvedčiť uhorské stavy, aby ju uznali za kráľovnú a pomohli jej vojensky proti nepriateľovi. Zajtra ráno má byť korunovaná za uhorsku kráľovnú, no z Dómu sv. Martina zmizli korunovačné klenoty. Treba ich do svitania nájsť, inak to bude mať nedozierne politické dôsledky pre celú monarchiu!

Všetci statoční ľudia, šlachtici či poddaní, prosím, pomôžte, naša panovníčka vás potrebuje!
Ak ste bystrí, šikovní alebo aspoň všetkými masťami mazaní, vyzbrojte sa svetlom, batôžkom a odvahou a príďte dnes večer na severný okraj Rybného námestia, priamo pod Dóm sv. Martina, kde sa našiel posledný dôkaz o zmiznutých klenotoch.

Toho, komu sa podarí klenoty objaviť, čaká bohatá odmena a veľká priazeň samotnej Márie Terézie. Je to obľubená a osvietená panovníčka a pre náš Prešporok je veľká česť, že má byť korunovaná práve tu, nedopusťme, aby nás o to obrali stratené klenoty.

? Rezervácie:Tickets
? Cena:2eur/ osobu (deti do 12 rokov zdarma)
Počet osôb v skupine:2 – 5
? Logbook pre statočných:Skupiny budú štartovať každých 30 minút od 20:00 do 23:30.
Každý statočný odvážlivec sa zapíše do slávnostnej listiny, keď sa mu podarí nájsť stratené klenoty.
? Logbook pre ostatných:Na evente rátame aj s bežným obyvateľstvom, ktoré sa príde len tak pozrieť. Pre nich bude logbook na úvodných súradniciach od 20:00 do 23:30.
Brainteaslava.sk More than Escape Room

Túto nočnú adventúru s prvkami escape room a geocachingu pre Vás pripravujú Brainteaslava.sk team a Misoba.

card.visitbratislava.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *