Pravidlá nominovania

Nominačná fáza prebieha od 1. apríla do 30. júna 2018.

1. TOP kešky

Navrhuješ ľubovoľný počet kešiek z celého Slovenska, ktoré si podľa teba zaslúžia pozornosť ostatných kešerov, stoja za návštevu, prinášajú perfetkné zážitky alebo majú originálne prevedenie.

POZOR: nominovať nemôžeš kešky, ktoré sa umiestnili na prvých 3 miestach vo svojich kategóriach v rokoch 2014 a 2016; virtuálne kešky (máme za to, že možnosť vytvoriť virtuálnu kešku je odmena sama o sebe. Navyše virtuálne kešky sú dostatočne populárne na to, aby potrebovali špeciálne zviditeľnenie sa) alebo už archivované kešky. Výber je len a len na tebe. Tie kešky, ktoré dostanú najviac nominačných hlasov, poputujú do hlasovacej fázy.

TIP: Nominovať môžeš aj úplne nové kešky, ktoré do leta vzniknú. Ak máš super kešku ešte nepublikovanú, tak šup s ňou von. Zoznam sa aktualizuje raz týždenne.

2. TOP eventy

V každom kraji môžeš nominovať ľubovný počet eventov a CITO eventov. Kategória CITO je nová, tieto eventy majú špeciálny character s pridanou hodnotou, preto sme sa ich rozhodli hodnotiť samostatne.

Pozor, nominovať môžeš len eventy, ktoré sa konali v rokoch 2017 a 2018. Eventy publikované do konca nominačného obdobia aktualizujeme raz týždenne.

3. Cena za prínos slovenskému geocachingu

Nominuj ľubovoľný počet kešerov, o ktorých si myslíš, že prispeli rozvoju slovenského geocachingu. Do hlasovacej fázy budeme vyberať podľa počtu nominácii, ale najmä podľa dôvodov, pre ktoré si niekoho nominoval.

Vypísanie dôvodu tvojej nominácii teda nie je povinné, ale výrazne môže tvojmu kešerovi, posunúť sa do hlasovacej fázy.

4. TOP slovenské drevo

Môžeš nominovať ľubovoľný počet koliesok slovenských hráčov, ktoré sú zverejnené v oficiálnom katalógu. Eventové alebo nezaradené SWG, či kolieska, ktoré nie sú v oficiálnom katalógu evidované ako SWG budú po kontrole nominácií vylúčené.

Pre správne nominovanie vkladaj SWG v tvare: https://cwg.gcm.cz/cwg/index/(číslo)

Každé SWG v katalógu má svoje číslo, toto je pre nominovanie smerodajné.